Mezunlar

14/04/2010 Tarihli Mezunlar Buluşması

 

Marmara Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Enstitüsü Mezunlar Derneği tarafından 14.04.2010 tarihinde Point Hotel'de düzenlenen akşam yemeğine hocalarımız ve çok sayıda değerli mezunlarımız katılmıştır. 

Gecede öncelikle Mezunlar Derneği Başkanımız Dr. Önder HALİSDEMİR bir konuşma yaparak Mezunlar derneğimizin geleceği ve hedefleri hakkında bilgi vermiştir. Daha sonra konuşma yapan Prof.Dr. Cemal İBİŞ de; Türkiye'de alanında öncülerinden biri olan Enstitümüz'ün vizyonu ve mezunlar derneğimizin de bu vizyona nasıl katkılar yapabileceği hakkında görüşlerini belirtmiştir. Son olarak konuşma yapan Enstitümüzün ilk mezunu ve Bankacılık ve Sigortacılık Yüksekokulu Müdürü Prof.Dr. Erişah ARICAN konuşmasında Enstitü'nün 23 yıllık önemli tarihinden ve finans sektörüne katkılarından bahsetmiş ve ilk mezunlar olarak kaldırdıkları çıtanın nasıl daha yukarı çıkarılabileceği hakkında görüşlerini belirtmiştir.

Sıcak ve samimi bir havada geçen yemekte eski ve yeni mezunların birbirlerini daha iyi tanınması sağlanmış ve en kısa sürede yeni organizasyonlarda tekrar biraraya gelinmesi kanısına varılmıştır.

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

22/01/2011 Tarihli Mezunlar Buluşması

 

Marmara Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Enstitüsü Mezunlar Derneği tarafından 22/01/2011 tarihinde Cemile Sultan Korusu İTO Tesisleri'nde düzenlenen ve Devlet Bakanı ve Baş Müzakereci Egemen Bağış'lı brunch'a Rektör Yardımcılarımız Prof.Dr. Hasan SELÇUK, Prof.Dr. Hamza KANDUR, Prof.Dr. Mehmet Emin ARAT'ın yanısıra, saygıdeğer hocalarımız ve çok sayıda değerli mezunumuz katılmıştır.

 

 

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

05/03/2011 Tarihli Mezunlar Buluşması

 

Marmara Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Enstitüsü Mezunlar Derneği tarafından 05/03/2011 tarihinde Cemile Sultan Korusu İTO Tesisleri'nde düzenlenen ve SPK Başkanı Prof.Dr. A. Vedat AKGİRAY'lı brunch'a Saygıdeğer Hocalarımız ve çok sayıda değerli mezunumuz katılmıştır.

 

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

11/06/2011 Tarihli Mezunlar Buluşması

Marmara Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Enstitüsü Mezunlar Derneği tarafından 11/06/2011 tarihinde Bahçeşehir Üniversitesi Kafeteryası'nda düzenlenen brunch'a saygıdeğer hocalarımız ve çok sayıda değerli mezunumuz katılmıştır.

 

 

 

 

 Bu sayfa Bankacılık ve Sigortacılık Enstitüsü tarafından en son 09.07.2013 13:20:13 tarihinde güncellenmiştir.

HIZLI ERİŞİM